«Горячая» линия по вопросам ЕГЭ и ОГЭ

24 Мая 2019

Вниманию родителей, обучающихся и педагогических работников!!! Напоминаем, что в Ситуационном центре Управления по контролю и надзору в сфере образования Республики Башкортостан работает телефон «горячей» линии по вопросам нарушения порядка итоговой государственной аттестации в 9 и 11 классах.
Сообщить информацию о нарушениях можно круглосуточно по номеру 8-927-937-94-24.

Ата-әсәләр, уҡыусылар һәм уҡытыусылар иғтибарына! Башҡортостан Республикаһының мәғәриф өлкәһендә контроль һәм куҙәтеү буйынса идаралыҡтың Хәл итеү үҙәгендә берҙәм дәүләт имтиханында тәртип боҙоу һорауҙары буйынса “ҡыҙыу линия” телефоны эшләгәнен иҫегеҙгә төшөрәбеҙ.

Тәртип боҙоу буйынса мәғлүмәтте, тәүлек әйләнәһенә эшләгән, 89279379424 телефон һандарына хәбәр итә алаһығыҙ.

• «Горячая» линия по вопросам ЕГЭ и ОГЭ